1 * hviezdičkové apartmány v Prahe

Kompletná ponuka celého ubytovania v Prahe. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny, hostelov, motelov, rezidencíí a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Prahy, kde nájdeme mestá Šestajovice, Zlatníky, Čestlice, Hostivice a Chýně.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


548 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 28  » »»

1. Cozy Studio Holandska 

Foto: Cozy Studio Holandska
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
96 %

Cozy Studio Holandská se nachází v Praze, 2,2 km od Národního muzea a 2,5 km od Václavského náměstí. Na hosty zde čeká klimatizovaný apartmán se sluneční terasou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a výhledem na město.


2. Matilda apartments 

Foto: Matilda apartments
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
90 %

Apartmán Matilda s balkónom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Prahe, 9 km od Katedrály svätého Víta a Pražského hradu a 10 km od Karlovho mosta a Vyšehradu.


3. Apartments At The Blue Duckling 

Foto: Apartments At The Blue Duckling
Izieb: 6
Hodnotenie hostí
95 %

Apartmány At The Blue Duckling sa nachádzajú v Prahe, 2 minúty chôdze od Pražského orloja a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Všetky jednotky majú súkromnú kúpeľňu, obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou a kompletne vybavenú kuchyňu.


4. Apartment Rybna 

Foto: Apartment Rybna
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
88 %

Apartment Rybna se nachází v Praze, 500 metrů od Staroměstského náměstí, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.


5. The Old Town Square & Parizska Apartments 

Foto: The Old Town Square & Parizska Apartments
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
97 %

Ubytovanie The Old Town Square & Parizska Apartments sa nachádza v Prahe, pár krokov od Pražského orloja a 70 metrov od Staromestského námestia. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi.


6. Studio on Wenzigova 

Foto: Studio on Wenzigova
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
87 %

Štúdio Wenzigova ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením v Prahe, 900 metrov od pražského Národného múzea.


7. Renovated Apartment Dejvice 

Foto: Renovated Apartment Dejvice
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
84 %

Tento apartmán sa nachádza v Prahe, 900 metrov od Pražského hradu a Katedrály sv. Víta. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


8. Duskova Apartments 

Foto: Duskova Apartments
Izieb: 17
Hodnotenie hostí
82 %

Apartmány Duskova ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v Prahe. Nachádzajú sa v rezidenčnej štvrti, 5 minút pešo od nákupného centra Nový Smíchov. Na mieste je k dispozícii bezplatné parkovisko.


9. My Praha 

Foto: My Praha
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
91 %

Ubytovacie zariadenie My Praha ponúka ubytovanie v Prahe. Václavské námestie je vzdialené 700 m. V niektorých ubytovacích jednotkách sa nachádza jedálenský kút a/alebo terasa.


10. Apartment Tulip 

Foto: Apartment Tulip
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
95 %

Apartmán Tulip sa nachádza v Prahe, 10 km od Vyšehradu a 12 km od Katedrály svätého Víta. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


11. Apartment David Garden Towers 

Foto: Apartment David Garden Towers
Izieb: 14
Hodnotenie hostí
92 %

Apartmán David Green Towers s kuchyňou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Prahe, 2,5 km od pražského Národného múzea a 2,7 km od Václavského námestia.


12. Designer Prague Castle Apartments 

Foto: Designer Prague Castle Apartments
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
77 %

Apartmány Designer Prague Castle ponúkajú ubyovanie v centre Prahy, len 800 metrov od Pražského hradu a Katedrály sv. Víta.


13. Royal Road Apartment 

Foto: Royal Road Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
95 %

Royal Road Apartment se nachází v Praze, 400 metrů od Karlova mostu a od Staroměstského náměstí. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Součástí apartmánu je kuchyňský kout s myčkou. K vybavení patří TV s plochou obrazovkou.


14. Pechackova Apartment 

Foto: Pechackova Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
75 %

Featuring city views, Pechackova Apartment provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.4 km from St. Vitus Cathedral. Free WiFi is available in this apartment, located 2.5 km from Prague Castle and 2.7 km from Vyšehrad. The apartment feat


15. Apartment Viktorie 

Foto: Apartment Viktorie
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
93 %

Apartmán Viktorie ponúka ubytovanie v Prahe. Naskytá sa z neho výhľad do záhrady a je vzdialený 1,8 km od Katedrály svätého Víta. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


16. Apartments Stepanska 36 

Foto: Apartments Stepanska 36
Izieb: 6
Hodnotenie hostí
80 %

Apartmány Stepanska 36 ponúkajú dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Prahe, 800 metrov od Václavského námestia.


17. Jane's Attic Apartment 

Foto: Jane's Attic Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
92 %

Jane's Attic Apartment so záhradou sa nachádza v Prahe, 6 km od O2 Arény Praha a 8 km od Pražského národného múzea. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


18. Designer Vinohrady Apartments 

Foto: Designer Vinohrady Apartments
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
82 %

Apartmány Designer Vinohrady je vzdialené len 14 minút chôdze od Národného múzea v Prahe. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a priestorom na posedenie.


19. Flatel for 3 in Nusle 

Foto: Flatel for 3 in Nusle
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
72 %

Tento apartmán sa nachádza v Prahe, 2,1 km od Vyšehradu a 2,2 km od Pražského národného múzea. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


20. Reflection 2BDR apartment by Ruterra 

Foto: Reflection 2BDR apartment by Ruterra
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
89 %

Tento apartmán ponúka ubytovanie s kuchyňou v Prahe, len 1 km od Staromestského námestia, 13 minút chôdze od Pražského orloja a 14 minút chôdze od Václavského námestia.


548 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 28  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: