1 * hviezdičkové apartmány v Prahe

Kompletná ponuka celého ubytovania v Prahe. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny, hostelov, motelov, rezidencíí a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Prahy, kde nájdeme mestá Zlatníky, Vestec, Popovičky, Ořech a Prŭhonice.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


580 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 29  » »»

1. Havelska Residence 

Foto: Havelska Residence
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
93 %

Tento apartmán v Praze je vzdálen 200 metrů od Orloje a 300 metrů od Staroměstského náměstí. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. V kuchyni je myčka nádobí, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar a rychlovarná konvice.


2. Apartment Kolinska 9 

Foto: Apartment Kolinska 9
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Located 2.6 km from Prague National Museum and 2.9 km from Wenceslas Square, Apartment Kolinska 9 provides accommodation situated in Prague. The property is 5 km from Prague Astronomical Clock.


3. Romantic apartment with terrace 

Foto: Romantic apartment with terrace
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
92 %

Romantic apartment with terrace is an accommodation located in Prague, 6 km from Prague National Museum and 6 km from Wenceslas Square. Offering free WiFi, the property also has a garden and a terrace.


4. Apartment Slovinska 31 

Foto: Apartment Slovinska 31
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
97 %

Apartmán Slovinska 31 sa nachádza v Prahe, 2,2 km od Národného múzea v Prahe. Ponúka bezplatné Wi-Fi a možnosť ubytovania s domácimi zvieratami. Apartmán je vybavený TV s plochou obrazovkou. K dispozícii je vám jedáleň a/alebo balkón.


5. Apartments At The Blue Duckling 

Foto: Apartments At The Blue Duckling
Izieb: 6
Hodnotenie hostí
92 %

Apartmány At The Blue Duckling sa nachádzajú v Prahe, 2 minúty chôdze od Pražského orloja a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Všetky jednotky majú súkromnú kúpeľňu, obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou a kompletne vybavenú kuchyňu.


6. Apartment Rybna 

Foto: Apartment Rybna
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
90 %

Apartment Rybna se nachází v Praze, 500 metrů od Staroměstského náměstí, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.


7. Studio on Wenzigova 

Foto: Studio on Wenzigova
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
88 %

Štúdio Wenzigova ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením v Prahe, 900 metrov od pražského Národného múzea.


8. Apartment Nusle 

Foto: Apartment Nusle
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
81 %

Apartmán Nusle sa nachádza v Prahe, 2 km od Vyšehradu. Pražské Národné múzeum je vzdialené 2,4 km. Kuchyňa je vybavená mikrovlnnou rúrou, hriankovačom a chladničkou. K vybaveniu patrí aj varná doska a rýchlovarná kanvica.


9. Zuzana Studio 

Foto: Zuzana Studio
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
77 %

Zuzana Studio se nachází v Praze, 600 metrů od Karlova mostu a 800 metrů od Pražského hradu a katedrály sv. Víta. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.


10. My Praha 

Foto: My Praha
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
91 %

Ubytovacie zariadenie My Praha ponúka ubytovanie v Prahe. Václavské námestie je vzdialené 700 m. V niektorých ubytovacích jednotkách sa nachádza jedálenský kút a/alebo terasa.


11. Apartment Tulip 

Foto: Apartment Tulip
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
95 %

Apartmán Tulip sa nachádza v Prahe, 10 km od Vyšehradu a 12 km od Katedrály svätého Víta. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


12. Apartment David Garden Towers 

Foto: Apartment David Garden Towers
Izieb: 14
Hodnotenie hostí
89 %

Apartmán David Green Towers s kuchyňou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Prahe, 2,5 km od pražského Národného múzea a 2,7 km od Václavského námestia.


13. Designer Prague Castle Apartments 

Foto: Designer Prague Castle Apartments
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
76 %

Apartmány Designer Prague Castle ponúkajú ubyovanie v centre Prahy, len 800 metrov od Pražského hradu a Katedrály sv. Víta.


14. Apartment Vistaria 

Foto: Apartment Vistaria
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
97 %

Apartment Vistaria is an accommodation located in Prague, 3.3 km from Prague National Museum and 3.6 km from Wenceslas Square. The apartment, set in a building dating from 1911, features free WiFi.


15. Royal Road Apartment 

Foto: Royal Road Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
95 %

Royal Road Apartment se nachází v Praze, 400 metrů od Karlova mostu a od Staroměstského náměstí. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Součástí apartmánu je kuchyňský kout s myčkou. K vybavení patří TV s plochou obrazovkou.


16. Pechackova Apartment 

Foto: Pechackova Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
63 %

Pechackova Apartment offers accommodation in Prague, 2.4 km from St. Vitus Cathedral. The property is 2.5 km from Prague Castle. The apartment has a flat-screen TV and 2 bedrooms.


17. Apartment Viktorie 

Foto: Apartment Viktorie
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
95 %

Apartmán Viktorie ponúka ubytovanie v Prahe. Naskytá sa z neho výhľad do záhrady a je vzdialený 1,8 km od Katedrály svätého Víta. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


18. Apartment Slovinska 

Foto: Apartment Slovinska
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
97 %

Apartment Slovinska in Prague provides accommodation with free WiFi, 2.2 km from Prague National Museum, 2.5 km from Wenceslas Square and 3 km from Vyšehrad. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


19. Apartments Stepanska 36 

Foto: Apartments Stepanska 36
Izieb: 6
Hodnotenie hostí
80 %

Apartmány Stepanska 36 ponúkajú dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Prahe, 800 metrov od Václavského námestia.


20. Apartment Simackova 

Foto: Apartment Simackova
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
88 %

Apartmán Simackova ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto a bezplatným WiFi pripojením v Prahe, 2 km od Staromestského námestia.


580 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 29  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: