Bed & Breakfast - 1 *

Kompletná ponuka celého ubytovania v Prahe. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny, hostelov, motelov, rezidencíí a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Prahy, kde nájdeme mestá Zlatníky, Vestec, Popovičky, Ořech a Prŭhonice.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


5 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 5 1 

1. Luxury Rooms by REFA Group 

Foto: Luxury Rooms by REFA Group
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
0 %

Located in Prague, near Prague Castle and St. Vitus Cathedral, Luxury Rooms by REFA Group features free WiFi, and guests can enjoy a terrace. Each unit is fitted with air conditioning, shared bathroom and a kitchen including a dishwasher.


2. Arabesque Accommodation 

Foto: Arabesque Accommodation
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
84 %

Ubytovanie Arabesque Accommodation sa nachádza v Prahe, v blízkosti Karlovho mosta a pražského orloja. Ponúka spoločný salónik. Je vybavené bezplatným Wi-Fi.


3. Hotel Sympathico Bed&Breakfest 

Foto: Hotel Sympathico Bed&Breakfest
Izieb: 29
Hodnotenie hostí
61 %

B&B Symphatico vám ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Prahe, 1,4 km od Václavského námestia. Každé ráno sa podávajú kontinentálne raňajky a raňajkový bufet. Národné múzeum v Prahe je vzdialené 1,6 km od B&B.


4. Bed & Breakfast Branická 

Foto: Bed & Breakfast Branická
Izieb: 27
Hodnotenie hostí
82 %

Bed & Breakfast Branická vám ponúka ubytovanie v Prahe, 2,8 km od Vyšehradu. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku.


5. A. V. Pension Praha 

Foto: A. V. Pension Praha
Izieb: 6
Hodnotenie hostí
88 %

Penzión A. V. Praha je vybavený bezplatným Wi-Fi. V izbách máte k dispozícii satelitnú TV s plochou obrazovkou. Niektoré izby majú priestor na posedenie. Izby sú vybavené rýchlovarnou kanvicou.


5 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: