1* hviezdičkové hotely v Prahe

Kompletná ponuka celého ubytovania v Prahe. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny, hostelov, motelov, rezidencíí a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Prahy, kde nájdeme mestá Zlatníky, Vestec, Popovičky, Ořech a Prŭhonice.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


4 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 4 1 

1. Maria Theresa Estate 

Foto: Maria Theresa Estate
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
79 %

Rezidencia Maria Theresa sa nachádza v Prahe, 2,1 km od Katedrály sv. Víta, 2,2 km od Pražského hradu, asi 2,4 km od Karlovho mosta, 2,9 km od Vyšehradu a 3 km od pražského Orloja.


2. Affinity Hotel Prague 2 

Foto: Affinity Hotel Prague 2
Izieb: 13
Hodnotenie hostí
86 %

Hotel Affinity Prague 2 sa nachádza v mestskej časti Praha 2, 1,8 km od Národného múzea a 2 km od Václavského námestia a ponúka bezplatné Wi-Fi. Je vzdialený asi 3 km od Vyšehradu a 3,8 km od Pražského orloja a Staromestského námestia.


3. Prague City Stay Jagellonská 

Foto: Prague City Stay Jagellonská
Izieb: 21
Hodnotenie hostí
93 %

Rezidencia Prague City Stay Jagellonská sa nachádza v Prahe, 1,6 km od Národného múzea. Všetky izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou a niektoré majú priestor na posedenie.


4. Old Royal Post Hotel 

Foto: Old Royal Post Hotel
Izieb: 26
Hodnotenie hostí
94 %

Hotel Old Royal Post sa nachádza v Prahe, 500 metrov od Karlovho mosta, a ponúka bezplatné Wi-Fi. Pražský hrad je vzdialený 500 metrov.


4 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: