2 * hviezdičkové apartmány v Prahe

Kompletná ponuka celého ubytovania v Prahe. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny, hostelov, motelov, rezidencíí a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Prahy, kde nájdeme mestá Čestlice, Chýně, Vestec, Velké Číčovice a Šestajovice.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


4 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 4 1 

1. Apartment ROSA StarStar

Foto: Apartment ROSA
Lokalita: Praha 6
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
81 %

Apartment ROSA, a property with a garden, is located in Prague, 6 km from Charles Bridge, 6 km from St. Vitus Cathedral, as well as 6 km from Prague Astronomical Clock. The accommodation is 5 km from Prague Castle, and guests benefit from complimentary Wi

Izby

Apartmán s 3 spálňami
osôb106 - 107 EUR za noc

2. City Apartments Sazavska StarStar

Foto: City Apartments Sazavska
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
91 %

Apartmány City Sázavská ponúkajú ubytovanie v Prahe. Národné múzeum Praha je vzdialené 900 metrov. Môžete tu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky ubytovacie jednotky majú priestor na posedenie.


3. Joe's Central Apartments StarStar

Foto: Joe's Central Apartments
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
75 %

Apartmány Joe's Central ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internt v Prahe, neďaleko Václavského námestia a Pražského orloja.


4. Miraculous Appartement StarStar

Foto: Miraculous Appartement
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
92 %

Tento apartmán se nachází v Praze a má balkon a terasu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Apartmán zahrnuje posezení, kuchyň a vlastní koupelnu. K dispozici jsou ručníky a ložní prádlo.


4 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: