Ubytovanie v Prahe

Zoradiť podľa:


2320 výsledkov nájdených, zobrazené 21 - 40 «« « 1 2 3 4 .. 116  » »»

21. My Praha 

Foto: My Praha
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
91 %

Ubytovacie zariadenie My Praha ponúka ubytovanie v Prahe. Václavské námestie je vzdialené 700 m. V niektorých ubytovacích jednotkách sa nachádza jedálenský kút a/alebo terasa.


22. Comfort Rehorova Apartment StarStarStar

Foto: Comfort Rehorova Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
89 %

Apartmán Comfort Rehorova ponúka ubytovanie v Prahe, 13 minút chôdze od pražského Národného múzea a Václavského námestia. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. K vybaveniu patrí TV s plochou obrazovkou.


23. Apartment Tulip 

Foto: Apartment Tulip
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
95 %

Apartmán Tulip sa nachádza v Prahe, 10 km od Vyšehradu a 12 km od Katedrály svätého Víta. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


24. Apartment David Garden Towers 

Foto: Apartment David Garden Towers
Izieb: 14
Hodnotenie hostí
92 %

Apartmán David Green Towers s kuchyňou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Prahe, 2,5 km od pražského Národného múzea a 2,7 km od Václavského námestia.


25. Designer Prague Castle Apartments 

Foto: Designer Prague Castle Apartments
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
77 %

Apartmány Designer Prague Castle ponúkajú ubyovanie v centre Prahy, len 800 metrov od Pražského hradu a Katedrály sv. Víta.


26. Opera Apartments StarStarStarStar

Foto: Opera Apartments
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
91 %

Opera Apartments sa nachádza 5 minút chôdze od pražského Národného múzea v Prahe a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, posedením a TV s plochou obrazovkou.


27. Prague Royal Apartment Vlasska StarStarStarStar

Foto: Prague Royal Apartment Vlasska
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
91 %

Ubytovanie Prague Royal Apartment Vlasska sa nachádza v Prahe, iba 700 metrov od Pražského hradu a 800 metrov od Katedrály sv. Víta. Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Apartmán je vzdialený 1,6 km od Karlovho mosta.


28. Royal Road Apartment 

Foto: Royal Road Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
95 %

Royal Road Apartment se nachází v Praze, 400 metrů od Karlova mostu a od Staroměstského náměstí. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Součástí apartmánu je kuchyňský kout s myčkou. K vybavení patří TV s plochou obrazovkou.


29. Pechackova Apartment 

Foto: Pechackova Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
75 %

Featuring city views, Pechackova Apartment provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.4 km from St. Vitus Cathedral. Free WiFi is available in this apartment, located 2.5 km from Prague Castle and 2.7 km from Vyšehrad. The apartment feat


30. A La Champagne StarStarStar

Foto: A La Champagne
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
96 %

A La Champagne je apartmán, který se nachází v Praze, 1,4 km od Karlova mostu a 1,5 km od Vyšehradu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Kuchyň je vybavená mikrovlnnou troubou, toustovačem a kávovarem.


31. Apartment Viktorie 

Foto: Apartment Viktorie
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
93 %

Apartmán Viktorie ponúka ubytovanie v Prahe. Naskytá sa z neho výhľad do záhrady a je vzdialený 1,8 km od Katedrály svätého Víta. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


32. Cozy studio 5 min to Wenceslas Square StarStarStar

Foto: Cozy studio 5 min to Wenceslas Square
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
88 %

Apartmán Cozy studio 5 min to Wenceslas Square se nachází v Praze, 600 metrů od Václavského náměstí s Národním muzeem, a může se pochlubit výhledem na město. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.


33. Lovely Old Town 2-bedroom apartment StarStarStar

Foto: Lovely Old Town 2-bedroom apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
97 %

In the Prague 1 district of Prague, close to Municipal House, Lovely Old Town 2-bedroom apartment features free WiFi and a washing machine. This property offers access to a patio. The apartment includes 2 bedrooms, a kitchenette with a microwave and a fri


34. Historical quiet Old Town Apartment with sauna StarStarStarStar

Foto: Historical quiet Old Town Apartment with sauna
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
98 %

In the Prague 1 district of Prague, close to Municipal House, Historical quiet Old Town Apartment with sauna has free WiFi and a washing machine. Guests have a private patio. The apartment features 1 separate bedroom and includes a kitchenette with a dish


35. Jeronym Apartment StarStarStar

Foto: Jeronym Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
90 %

Jeronym Apartment is located in the Prague 1 district of Prague, 2.4 km from Prague Astronomical Clock, 2.4 km from Old Town Square and 2.8 km from Wenceslas Square. This apartment is 3.2 km from Prague Castle and 3.3 km from St. Vitus Cathedral. This apa


36. Vincent Apartment StarStarStar

Foto: Vincent Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
75 %

Apartmán Vincent sa nachádza v Prahe, 6 minút chôdze od Václavského námestia, 7 minút chôdze od pražského Národného múzea a 12 minút chôdze od pražského orloja.


37. Butch Apartment StarStarStar

Foto: Butch Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
84 %

Apartmán Butch sa nachádza v Prahe, 6 minút pešo od Václavského námestia a 7 minút pešo od Pražského národného múzea. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi.


38. Apartments Stepanska 36 

Foto: Apartments Stepanska 36
Izieb: 6
Hodnotenie hostí
80 %

Apartmány Stepanska 36 ponúkajú dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Prahe, 800 metrov od Václavského námestia.


39. Jane's Attic Apartment 

Foto: Jane's Attic Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
92 %

Jane's Attic Apartment so záhradou sa nachádza v Prahe, 6 km od O2 Arény Praha a 8 km od Pražského národného múzea. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


40. One-Bedroom Apartment in Praha 1 StarStarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Praha 1
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

One-Bedroom Apartment in Praha 1 in Prague features accommodation with free WiFi, 1.7 km from Prague Astronomical Clock, 1.8 km from Old Town Square and 2.2 km from Prague Castle. The property is 3.1 km from Municipal House and 3.5 km from Wenceslas Squar


2320 výsledkov nájdených, zobrazené 21 - 40 «« « 1 2 3 4 .. 116  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: