3 * hviezdičkové apartmány v Prahe

Kompletná ponuka celého ubytovania v Prahe. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny, hostelov, motelov, rezidencíí a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Prahy, kde nájdeme mestá Čestlice, Chýně, Vestec, Velké Číčovice a Šestajovice.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


263 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 14  » »»

1. Long Stay Apartment StarStarStar

Foto: Long Stay Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
86 %

Apartmán Long Stay sa nachádza 500 metrov od Staromestského námestia a 7 minút pešo od Pražského orloja v Prahe. Ponúka ubytovanie s obývacím priestorom a TV s plochou obrazovkou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi.


2. Moly Apartment StarStarStar

Foto: Moly Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
83 %

Apartmán Moly vám ponúka ubytovanie v Prahe. Pražské Národné múzeum je vzdialené 300 metrov. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Súčasťou apartmánu je aj jedálenský kút a kuchyňa.


3. B.O.B. Apartment StarStarStar

Foto: B.O.B. Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
82 %

Apartmán BOB sa nachádza v Prahe 1, 1,1 km od Staromestského námestia a 14 minút chôdze od Pražského orloja. Súčasťou apartmánu je aj plne vybavená kuchyňa.


4. Elen's Apartments Prague Center StarStarStar

Foto: Elen's Apartments Prague Center
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
93 %

Elen's Apartments Prague Centre se nachází v Praze, 500 metrů od Václavského náměstí i od Staroměstského náměstí s orlojem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Apartmán má kuchyňský kout se sporákem, kávovarem a myčkou nádobí.


5. Comfort Rehorova Apartment StarStarStar

Foto: Comfort Rehorova Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
89 %

Apartmán Comfort Rehorova ponúka ubytovanie v Prahe, 13 minút chôdze od pražského Národného múzea a Václavského námestia. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. K vybaveniu patrí TV s plochou obrazovkou.


6. A La Champagne StarStarStar

Foto: A La Champagne
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
96 %

A La Champagne je apartmán, který se nachází v Praze, 1,4 km od Karlova mostu a 1,5 km od Vyšehradu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Kuchyň je vybavená mikrovlnnou troubou, toustovačem a kávovarem.


7. Cozy studio 5 min to Wenceslas Square StarStarStar

Foto: Cozy studio 5 min to Wenceslas Square
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
88 %

Apartmán Cozy studio 5 min to Wenceslas Square se nachází v Praze, 600 metrů od Václavského náměstí s Národním muzeem, a může se pochlubit výhledem na město. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.


8. Lovely Old Town 2-bedroom apartment StarStarStar

Foto: Lovely Old Town 2-bedroom apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
97 %

In the Prague 1 district of Prague, close to Municipal House, Lovely Old Town 2-bedroom apartment features free WiFi and a washing machine. This property offers access to a patio. The apartment includes 2 bedrooms, a kitchenette with a microwave and a fri


9. Jeronym Apartment StarStarStar

Foto: Jeronym Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
90 %

Jeronym Apartment is located in the Prague 1 district of Prague, 2.4 km from Prague Astronomical Clock, 2.4 km from Old Town Square and 2.8 km from Wenceslas Square. This apartment is 3.2 km from Prague Castle and 3.3 km from St. Vitus Cathedral. This apa


10. Vincent Apartment StarStarStar

Foto: Vincent Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
75 %

Apartmán Vincent sa nachádza v Prahe, 6 minút chôdze od Václavského námestia, 7 minút chôdze od pražského Národného múzea a 12 minút chôdze od pražského orloja.


11. Butch Apartment StarStarStar

Foto: Butch Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
84 %

Apartmán Butch sa nachádza v Prahe, 6 minút pešo od Václavského námestia a 7 minút pešo od Pražského národného múzea. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi.


12. Studio Apartment in Praha 3-Vinohrady StarStarStar

Foto: Studio Apartment in Praha 3-Vinohrady
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
88 %

Ubytovanie Studio Apartment in Praha 3-Vinohrady sa nachádza v Prahe, 2,2 km od Národného múzea a 2,4 km od Václavského námestia. Staromestské námestie je vzdialené 3,1 km. Súčasťou apartmánu je kuchyňa s mikrovlnnou rúrou a chladničkou.


13. Fish & Fish StarStarStar

Foto: Fish & Fish
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
96 %

Fish & Fish is set in Prague, 2.3 km from St. Vitus Cathedral and 2.4 km from Prague Castle, in an area where hiking can be enjoyed. The Vyšehrad and the Prague Astronomical Clock are within 2.5 km and 2.6 km of the apartment, and free WiFi is provided. T


14. Rose Apartment StarStarStar

Foto: Rose Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
75 %

Apartmán Rose sa nachádza v štvrti Praha 1, 4 minúty chôdze od Václavského námestia, 6 minút chôdze od Národného múzea a 10 minút chôdze od Pražského orloja. Od Staromestského námestia vás delí 800 metrov.


15. Prague Royal Apartment Jagellonska StarStarStar

Foto: Prague Royal Apartment Jagellonska
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
90 %

Apartmán Prague Royal Jagellonska ponúka ubytovanie v Prahe, 1,8 km od Národného múzea a 2 km od Václavského námestia. K dispozícii je priestor na posedenie a kuchyňa s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou.


16. Ujezd Apartment StarStarStar

Foto: Ujezd Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
69 %

Tento apartmán se nachází v Praze, 900 metrů od Karlova mostu a 1,2 km od Pražského hradu, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ujezd Apartment zahrnuje kuchyň a zajištěno je také ložní prádlo a ručníky.


17. Apartment Letná StarStarStar

Foto: Apartment Letná
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Apartment Letná is located in the Prague 7 district of Prague, 2.4 km from Prague Astronomical Clock, 2.4 km from Old Town Square and 3.1 km from Charles Bridge. The accommodation is 1.9 km from Municipal House, and guests benefit from complimentary WiFi


18. Eagle Apartment StarStarStar

Foto: Eagle Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
84 %

Offering a terrace and river view, Eagle Apartment is set in Prague, 6 km from St. Vitus Cathedral and 6 km from Prague Astronomical Clock. The air-conditioned accommodation is 6 km from Prague Castle, and guests benefit from complimentary WiFi and privat


19. One-Bedroom Apartment in Praha 7 StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Praha 7
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Ubytování One-Bedroom Apartment in Praha 7 sa nachází na Praze 7 ve vzdálenosti 700 metrů od Harley Davidson 115th Anniversary a 1,4 km od Staroměstského náměstí. Ke Staroměstskému orloji dojdete za 17 minut.


20. Andel Centre SPIRIT StarStarStar

Foto: Andel Centre SPIRIT
Izieb: 19
Hodnotenie hostí
87 %

Ubytovacie zariadenie Andel Centre SPIRIT ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie v Prahe, 1,5 km od Vyšehradu a 2 km od Karlovho mosta. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi.


263 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 14  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: