5 * hviezdičkové apartmány v Prahe

Kompletná ponuka celého ubytovania v Prahe. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny, hostelov, motelov, rezidencíí a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Prahy, kde nájdeme mestá Čestlice, Chýně, Vestec, Velké Číčovice a Šestajovice.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


5 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 5 1 

1. Radiant apartment in historical center StarStarStarStarStar

Foto: Radiant apartment in historical center
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
85 %

Apartmán Radiant in historical center sa nachádza v Prahe, len 700 metrov od Karlovho mosta a 13 minút chôdze od Pražského hradu a Katedrály svätého Víta. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi.


2. Old Town Magical place StarStarStarStarStar

Foto: Old Town Magical place
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
88 %

Apartmán Old Town Magical place sa nachádza v Prahe, len 400 metrov od Staromestského námestia a 6 minút chôdze od Pražského orloja. Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Počas pobytu môžete využívať komplete vybavenú kuchyňu.


3. Authentic apartment by Charles bridge StarStarStarStarStar

Foto: Authentic apartment by Charles bridge
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
93 %

Boasting garden views, Authentic apartment by Charles bridge features accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Prague Castle. The property, housed in a building dating from 19th century, has free WiFi and is 600 metres from St. Vi


4. Apartment in the historic centre StarStarStarStarStar

Foto: Apartment in the historic centre
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
88 %

Apartmán in the historic centre sa nachádza v pražskej štvrti Praha 01, 600 metrov od Karlovho mosta, 9 minút pešo od Pražského hradu a 9 minút pešo od Katedrály sv. Víta.


5. Michael Charles Apartments StarStarStarStarStar

Foto: Michael Charles Apartments
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
93 %

Apartmány Michael Charles nájdete v Prahe, necelých 7 minút peši od pražského orloja. Ponúkajú ubytovanie s priestorom na posedenie, TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Niektoré ubytovacie jednotky majú kuchyňu s umývačkou riadu.


5 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: